Přejít na menu Přejít na obsah

Aktuálně


Hosté

Každý z oddílů bude mít kromě vedoucího také svého hosta z řad známých hráčů, letsplayerů a youtuberů. Hosté nebudou jen ozdobou, ale budou se podílet na programu spolu s vedoucími. Každý účastník tábora se může spřátelit s některým ze svých idolů z internetu, získat společné fotografie a podpisy.

McCitron je milý host táborů, kterému nestačí být pouze maskotem, ale připravuje si pro vás pořádný program. Znáte ho z kanálu Ňákej McCitron, točí nejen letsplaye (Minecraft, 7 Days to die, Spore, Youtuber's Life...), ale táborová a další videa. Jeho motto: "Smích je kolikrát jediné, co nás drží nad vodou." vám slibuje, že s ním na GameCampu smutní nebudete.

Youtube kanál

Letsplayer (a také moderátor akcí) Fimlar hraje a točí Minecraft, Doom, Call of Duty: Infinitive Warfare, Deus Ex: Mankind Divided, SuperMario Bros U a další hry. V hotelu Fantazie i na našich festivalech je častým a oblíbeným hostem, má zkušenosti z jiných táborů a je s ním opravdu legrace.

Youtube kanál

Letsplayer Macko Gurmaker je Moravák, který točí zejméně Minecraft, ale i GTA V a další hry. Má už zkušenosti z jiných táborů a těší se na další herní a táborové zážitky s vámi.

Youtube kanál

Další hosté GameCampu

Níže uvedení hosté se na GameCampu zdrží jen půl dne či den, zažijete s nimi zábavu, vyfotíte se s nimi, něco vás naučí...

Cosplayer Made in Titan má už na svém kontě řadu věrných kostýmůz filmů a seriálů. Na fanouškovských akcích ho můžete potkat v několika kostýmech Star Wars (viz nejnovější ze Star Wars: Rogue One), uniformách Star Treku, ale vytvořil i cosplay Beasta z X-Menů. Na GameCamp přijede předvést jeden ze svých kostýmů a naučit vás základy tvorby kostýmů.